Kontrast
Czcionka

Lista przetargów

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Lista przetargów

Filtruj listę przetargów

Pokaż przetargi:

Zakończony

Dostawa materiałów preizolowanych do budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych zgodnie z załączonymi schematami montażowymi oraz zestawieniami materiałów 8.PN.D.24

Dodano: 27/06/2024

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na dostawę materiałów preizolowanych do budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych zgodnie z załączonymi schematami montażowymi oraz zestawieniami materiałów. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Dostawa materiałów preizolowanych do budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych zgodnie z załączonymi schematami montażowymi oraz zestawieniami materiałów 7.PN.D.24

Dodano: 23/04/2024

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na dostawę materiałów preizolowanych do budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych zgodnie z załączonymi schematami montażowymi oraz zestawieniami materiałów. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Dostawa kompletnych kompaktowych węzłów wymiennikowych 3.PN.D.24

Dodano: 30/01/2024

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej przy ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na dostawę kompletnych kompaktowych węzłów wymiennikowych. ZAŁĄCZNIKI: Protokół z udzielania zamówienia publicznegoPobierz

Zakończony

Sukcesywne świadczenie usług odtworzeniowych nawierzchni dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych po robotach budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych 2.PN.U.24

Dodano: 29/01/2024

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej przy ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na sukcesywne świadczenie usług odtworzeniowych nawierzchni dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych po robotach budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych na rzecz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Sukcesywne świadczenie usług geodezyjnych 18.PN.U.23

Dodano: 07/12/2023

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na sukcesywne świadczenie usług geodezyjnych na rzecz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Sukcesywne świadczenie usług odtworzeniowych nawierzchni dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych po robotach budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych 17.PN.U.23

Dodano: 07/12/2023

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na sukcesywne świadczenie usług odtworzeniowych nawierzchni dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych po robotach budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych na rzecz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej 2xDN250mm 16.PN.RB.23

Dodano: 24/10/2023

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na wykonanie budowy osiedlowej sieci ciepłowniczej 2xDN250mm od ul. Kościuszki do komory pomiarowej w działce o numerze geodezyjnym 2005/162 w Białej Podlaskiej – Etap od punktu B do C oraz etap od punktu C do komory pomiarowej, z materiałów Wykonawcy. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Zapytanie ofertowe „Badanie sprawozdania finansowego za rok 2023 oraz za rok 2024 Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej”

Dodano: 02/10/2023

Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej (zwana dalej także „Spółką”), zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi „Badanie sprawozdania finansowego za rok 2023 oraz za rok 2024 Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej (REGON: 030124339, NIP: 5370001649)”. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Dostawa kompletnych kompaktowych węzłów wymiennikowych 11.PN.D.23

Dodano: 11/07/2023

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej przy ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na dostawę kompletnych kompaktowych węzłów wymiennikowych. ZAŁĄCZNIKI:

Zakończony

Dostawa materiałów preizolowanych do budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych zgodnie z załączonymi schematami montażowymi oraz zestawieniami materiałów 12.PN.D.23

Dodano: 11/07/2023

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej ul. Pokoju 26, ogłasza przetarg na dostawę materiałów preizolowanych do budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych zgodnie z załączonymi do specyfikacji schematami montażowymi oraz zestawieniami materiałów. ZAŁĄCZNIKI: