Kontrast
Czcionka

Targi pracy

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Targi pracy

PEC Sp. z o. o. na Targach Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji w bialskich szkołach.

W dniach 21, 25 marca  i 4 kwietnia 2019 r.  na zaproszenie Dyrekcji Szkół nr 2, nr 5 i nr  9  z Białej Podlaskiej wraz z przedstawicielami  ZSZ nr  1 , ZSZ nr 2,  Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz bialskimi firmami: Pol-Kres Edwood, Grupa Horeglad,  Sas Jaworscy, Petrodom i przedstawicielami służb mundurowych, Straży Pożarnej i Straży Granicznej prezentowaliśmy  rodzicom młodzieży kończącej Gimnazjum i Szkołę Podstawową ofertę podjęcia nauki w Szkołach Branżowych i Technikach Zawodowych. Przedsiębiorcy prezentowali zawody w których mają wakaty wykfalifikowanych pracowników jak również formy wsparcia w szkoleniu i późniejszym zatrudnieniu w swoich firmach na terenie Białej Podlaskiej. PEC Sp. z o.o. zachęca młodzież do podjęcia nauki w Technikum o profilu Technik Energetyk, który to kierunek objęty jest patronatem przedsiębiorstwa.

Kształcenie na kierunku Technik Energetyk daje możliwość pozyskania ciekawego zawodu oraz możliwość kontynuowania nauki w tym kierunku na Wyższych Uczelniach Technicznych.

Uczniowie kształcący się na tym kierunku praktykę zawodową odbywać będą w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej, które dysponuje nowoczesnymi urządzeniami i stale inwestuje w najnowsze rozwiązania dotyczące zaopatrzenia w ciepło mieszkańców Białej Podlaskiej.